O úroveň výš na stránku "Projekty"

Předchozí roky

Vybrané projekty realizované v předchozích letech (neúplný přehled - představujeme jen takové projekty, k nimž nám řešitelé dodali odpovídající podklady). Kompletní přehled projektů za roky 2013, 2014 a 2016.

INRI road

INRI road je křesťanská studentská organizace, kterou založila Církev adventistů sedmého dne. Posláním INRI road je nabízet věřícím i nevěřícím studentům kolektiv mladých lidí, který hledá dobro, záleží mu na vztazích a lidech okolo nás.

Zobrazit stránku

Lékořice

Lékořice, z.s. realizuje od roku 2005 projekty, jejichž smyslem je psychická podpora pacientů i zdravotnického personálu.

Zobrazit stránku

Pohlazení

Spolek Pohlazení Sokolov při Sboru Církve adventistů v Sokolově pomáhá již více než 20 let citově strádajícím dětem a mládeži z nefunkčních a chudých rodin, ze sociálně vyloučeného prostředí, dětských domovů a ústavů pro mentálně postižené najít vztah ke Kristu a poznat pozitivní vzory vztahů a soužití v rodině, církvi a společnosti.

Zobrazit stránku

Misijní romské bohoslužby

Misijní romské bohoslužby Sboru Církve adventistů sedmého dne v Sokolově se s propagační, organizační, personální a materiální podporou sboru konají každou sobotu odpoledne v modlitebně sboru sousedící s romskou čtvrtí u nádraží.

Zobrazit stránku

Vězeňská duchovenská péče

Ve spolku Vězeňská duchovenská péče (VDP) spolupracuje 13 církví, které vysílají dobrovolníky ze svých řad do věznic k odsouzeným.

Zobrazit stránku

Aby nám bolo doma dobre

Za pomoci skutočných odborníkov v oblasti psychológie, vzťahového a partnerského poradenstva organizujeme víkendové semináre, jednodňové výlety, jesenné reštarty pre manželov a konferencie o rodine.

Zobrazit stránku

GENERACE 50+

Lidé nad 50 let jsou vnímáni jako senioři a jako sociální skupina jsou často přehlíženi. Přesto jsou velmi důležití pro chod společnosti, sborů i celé církve.

Zobrazit stránku

Biblia na cestách

Projekt putovná Výstava Biblií prináša už od roku 2011 do všetkých miest na Slovensku - obyvateľom a žiakom základných a stredných škôl - posolstvo Biblie a evanjelia prostredníctvom viac ako 250 exponátov Biblie z rôznych období histórie.

Zobrazit stránku

S evanjeliom medzi ľudí

Zmyslom nášho projektu je osloviť ľudí pomocou programov, ktoré sú v projekte zahrnuté.

Zobrazit stránku

Po ulici 16

Predstavenie evanjelia deťom a ich rodičom im zrozumiteľnou formou a systematická práca pre rozvíjanie ich vzťahu s Bohom + poznávanie Božieho slova cez skupinové i osobné štúdium ale aj skrze ďalšie aktivity a pobyty v prírode (systematické stretávanie v týždni, víkendové pobyty, tábory a iné aktivity).

Zobrazit stránku

1 | 2

O úroveň výš na stránku "Projekty"

Příspěvky 2025

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2025

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše