O úroveň výš na stránku "Projekty"

2019

Vybrané projekty realizované v roce 2019 (neúplný přehled - představujeme jen takové projekty, k nimž nám řešitelé dodali odpovídající podklady). Kompletní přehled projektů v samostatném článku.

INRI road - Plánované aktivity na rok 2019

Přečtěte si více o plánovaných aktivitách studentské organizace INRI road v roce 2019.

Zobrazit stránku

Rekondiční pobyty NEWSTART

Krásný týden bez stresu, naplněný množstvím informací, aktivit a příležitostí ke sdílení a navázání přátelských vztahů. Teoretické i praktické seznámení s osmi principy programu NEWSTART.

Zobrazit stránku

Časopis Prameny zdraví

Časopis Prameny zdraví přináší komplexní zdravotní poselství na bázi vědecky podložených informací. Primární cílovou skupinou jsou ti, kteří se zajímají o výživu, prevenci nemocí a zdravý životní styl.

Zobrazit stránku

Společenské centrum Prameny zdraví

V samém srdci Prahy se v průběhu týdne scházejí stovky návštěvníků na nejrůznějších programech, seminářích, přednáškách či kurzech.

Zobrazit stránku

Po ulici 2019

Sme mladé rodiny, mladí ľudia a deti a miestom nášho stretávania je ulica. Zároveň sme susedia, spolužiaci, kamaráti a spoluidúci po ulici mnohých ľudí. Čo spája náš kolektív, je túžba zdieľať to, čo sme prijali a čo nás vyformovalo – klub Pathfinder. Niekto nám ukazoval cestu a my by sme radi pokračovali a ukazovali, alebo pomáhali objaviť Cestu ďalším. Podobne ako Ježiš v evanjeliách, i my vidíme v prírode a okolo nás množstvo námetov na to, aby sme ho ukazovali spôsobom najbližším ostatným ľuďom.

Zobrazit stránku

Misijní tábory - Elisha Ministries

Misijnou skupinu MiChaEl tvoří lidí z různých sborů z Česka i Slovenska. Děláme společně tzv. Misijní tábory. Tábory jsme přijaly z Polska a zvláštním Božím vedením jsme je začali organizovat i u nás. Pozveme členy sboru a okolí, aby se s námi sešli na týden v létě. Pak se už věnujeme workshopům,různým typům misie a výletu. Cílem táboru je vytvoření jednoty ve sborech a samostatné studium Bible a úkolů sobotní školy jednotlivými členmi.

Zobrazit stránku

O úroveň výš na stránku "Projekty"

Příspěvky 2025

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2025

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše