O úroveň výš na stránku "Předchozí roky"

INRI road

INRI road je křesťanská studentská organizace, kterou založila Církev adventistů sedmého dne. Posláním INRI road je nabízet věřícím i nevěřícím studentům kolektiv mladých lidí, který hledá dobro, záleží mu na vztazích a lidech okolo nás.

Název organizace je INRI road. "INRI" znamená "Ježíš Nazaretský, král židovský". Pochází z nápisu, který visel na Kristově kříži. Název se tedy může volně interpretovat jako: „cesta s Ježíšem“, „cesta k Ježíši“, „Ježíš je cesta“...  Odkazuje na to, že lidem z INRI road je vzorem, cestou a cílem Ježíš Kristus. Touží mít vztah lásky a otevřenosti k lidem kolem nich, jako měl on.

INRI ROAD - Týden spiritualityHlavním cílem je, aby se mladí lidé, především studenti, mohli setkávat s Bohem. Kromě duchovních aktivit INRI road nabízí také prostor pro diskuze o otázkách smyslu života, zábavu, párty akce, čajovny, sportovní aktivity, kulturně laděné akce a vzdělávací kurzy, takže si každý přijde na své.

INRI road se nachází v sedmi univerzitních městech v České a Slovenské republice (Bratislava, Brno, Hradec Králové, Pardubice, Praha, Olomouc, Ostrava).

Žadatelem projektu je Moravskoslezské sdružení CASD. Více informací na webových stránkách www.inriroad.org.

O úroveň výš na stránku "Předchozí roky"

Příspěvky 2025

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2025

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše