O úroveň výš na stránku "2022"

SPOLEČNĚ DOKÁŽEME COKOLI

Smyslem projektu je oslovit co nejširší skupinu rodičů (zákonných zástupců) dětí předškolního věku a dětí mladších, popř. nastávající rodiče a prezentovat zdravý životní styl (prvky New start) a křesťanství v praxi. Představit jim naše zařízení, Mateřskou školu Zdraví s.r.o., jako místo, kde mohou s důvěrou svěřit do péče, výchovy a vzdělávání své děti. Nabídnout vhodné odborné poradenství a prostor ke sdílení.

Zdravá školka je předškolní zařízení rodinného typu. Klade důraz především na prožitkovou pedagogiku a rodinu v biblické podobě jako nejlepší základ pro zdravý rozvoj dítěte. Přestože nevyučuje náboženství, předává aktivně, a hlavně prakticky, křesťanské hodnoty, je transparentní křesťanskou školkou v tomto smyslu slova. Zakládá si na kvalitě mezilidských vztahů jak na pracovišti, tak s klientelou. Evangelizuje formou přirozených osobních autentických rozhovorů, věřící zaměstnanci otevřeně sdělují své zkušenosti s Bohem jak nevěřícím zaměstnancům, tak rodičům dětí. Modlí se za děti, rodiny, za starosti kolegů, vyjadřují otevřeně vděčnost za všechna Boží požehnání. Doporučují klientům vhodným způsobem křesťanskou literaturu. Ve spolupráci s F-nadací letos při různých příležitostech rozdává Bible (Nový zákon, SNC). V třídní knihovně je dětem k dispozici dětská Bible (Bible vypráví o Ježíši) a jiné dětské knížky s křesťanskou tématikou. 

 

Dětem nabízí laskavé, bezpečné, důstojné a také důsledné výchovné prostředí, přístupem představuje bezpodmínečné přijetí a lásku stvořitele. Zdravá školka je prostředím (bezbariérový přístup), koncepcí a Školním vzdělávacím programem jednoznačně proinkluzivní.

 

Žadatelem projektu je Mateřská škola ZDRAVÍ s.r.o.

Řešitelkou je Kamila Rozehnalová.

O úroveň výš na stránku "2022"

Příspěvky 2025

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2025

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše