O úroveň výš na stránku "2020"

Rekondiční pobyty NEWSTART

Krásný týden bez stresu, naplněný množstvím informací, aktivit a příležitostí ke sdílení a navázání přátelských vztahů. Teoretické i praktické seznámení s osmi principy programu NEWSTART.

Týdenní rekondiční pobyty NEWSTART se konají od roku 1995, jejich celkový počet již přesáhl stovku. Zúčastnily se jich dosud celkem více než 4 tisíce dospělých hostů (řada z nich opakovaně) plus skoro tři sta dětí.
Hosté prožili krásný týden bez stresu, naplněný množstvím informací, aktivit a příležitostí ke sdílení a navázání přátelských vztahů. 
Nabízíme pohodlné ubytování, výbornou čistě vegetariánskou kuchyni, masáže od zkušených masérů/masérek, rehabilitační cvičení na páteř, zdravotní i duchovní konzultace, školu zdravého vaření a bohatý program přednášek z oblasti zdravé výživy a životního stylu. V některých objektech lze využívat vodoléčby a sauny.
Pro děti zajišťujeme dopoledne a večer v letních měsících zvláštní program. Na některých pobytech je program rozšířen o speciální semináře (stres seminář, kurz hubnutí, spolupořádali jsme pobyt pro diabetiky atp.). Součástí programu je v posledních letech i kurz Nordic Walking (pod vedením certifikovaného instruktora).

Bližší informace (včetně termínů a přihlášky) se nacházejí na webu Magazín zdraví.

Žadatelem projektu jsou Prameny zdraví, z. s., organizace zabývající se podporou a šířením zdravého životního stylu.

O úroveň výš na stránku "2020"

Příspěvky 2025

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2025

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše