O úroveň výš na stránku "2019"

INRI road - Plánované aktivity na rok 2019

Přečtěte si více o plánovaných aktivitách studentské organizace INRI road v roce 2019.

RAIL tour 2019

V roce 2019 INRIroad pořádá již devátý ročník týmového závodu v dobývání checkpointů kombinující pěší turistiku s cestováním vlaky, strategii s rychlostí, adrenalin s efektivitou plánování nesoucí název RAIL tour 2019.

Více informací o letošním ročníku a přihlášení naleznete na webu RAILtour.

 

 

Studijní týden knihy Ezdráš a Nehemjáš

Letošním letním týdenním studiem nás provede Jiří Moskala, děkan Andrews Univerzity a profesor starozákonní teologie a exegeze. Studovat budeme knihy Ezdráš a Nehemjáš, které patří k nejméně čteným a pojednávaným knihám Bible. Zdají se čtenářsky nepřístupné, obsahují mnoho seznamů, jejich příběh je komplikovaný a chronologicky ne zcela jasný, avšak skrývají poutavý příběh Izraelského národa a jeho návratu do zaslíbené země. V případě zájmu o studijní týden je možné se přihlásit na stránkách INRIroad.

 

 

Víkendová studia knihy Skutků

Kniha Skutky apoštolů je příběhem věřících, které Bůh povolal k zahájení ohromného díla. Co se můžeme naučit z jejich příběhu dnes? Odpovědi hledáme společně na 4 studijních víkendech.

 

INRI ŽENY

       Na konci března proběhlo v Pardubicích setkání žen, dívek, studentek v rámci INRIroad. Během společného víkendu každá z účastnic přiložila ruku k dílu, ať už při přípravě jídel, či zamyšlením, nebo jinou aktivitou. Prožily jsme spolu příjemný čas plný zajímavých diskuzí nad tématy, které celou akci provázely.  Měly jsme možnost zamyslet se nad situacemi i problémy, které každou dívku - ženu v životě potkají. Prezentace, které měly jednotlivé slečny připraveny na každý den, se týkaly vztahů, v čem je dobré být “single”, sexuality i manželství. Společně jsme rozebíraly biblické příběhy, které se dotýkají těchto oblastí a získaly jsme mnoho rad i informací.

       Věřím, že jsme zažily požehnané chvíle naplněné Boží přítomností, přičemž každá z nás si odnesla poselství s sebou do soukromých životů. Jelikož jsme se věnovaly tématům, ne tak častým, vnímám celý tento víkend za velice přínosný pro mladé lidi, zvlášť v dnešním, sexem přesyceném světě.

       Neděli jsme aktivně využily se zapojením veškeré kreativity. Dostaly jsme bílé plátěné tašky, které šila babička jedné z nás a podle vzorů, nebo se zapojením vlastní fantazie jsme je vymalovaly. Celá akce probíhala v přátelském duchu bez jakýchkoli nedorozumění. Myslím, že mohu za nás všechny prohlásit, že se těšíme na další setkání.

 

 

Žadatelem projektu je studentská organizace INRI road.

O úroveň výš na stránku "2019"

Příspěvky 2025

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2025

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše