O úroveň výš na stránku "Projekty"

2017

Vybrané projekty realizované v roce 2017 (neúplný přehled - představujeme jen takové projekty, k nimž nám řešitelé dodali odpovídající podklady). Kompletní přehled projektů v samostatném článku.

Ten, který přichází

Jedním z poselství EGW je rozšířit knihu Touha věků mezi co největší množství lidí. Tento projekt se o to snaží novou formou...

Zobrazit stránku

Knižní evangelizace pro každého

Kniha do vlaku je projekt, který vznikl na základě podnětu Národní knihovny České republiky a postupně se rozšiřuje do dalších železničních stanic Českých drah po celé republice.

Zobrazit stránku

Generace 50 plus

Názvem chceme vyjádřit, že společnost se chová k lidem od 50 let jako k seniorům. Senioři jsou sociální skupinou, která je v současné době přehlížena a přesto je velmi důležitá pro chod společnosti, sborů i celé církve. Má obdobné potřeby jako mládež nebo střední generace včetně mnoha nezodpovězených otázek.

Zobrazit stránku

Misijní tábory - Elisha Ministries

Misijní tábory se vyznačují týdnem plným misijních aktivit. Ty mají dva nosné cíle - nést evangelium světu všemi možnými způsoby a zároveň připravovat nové misijní pracovníky.

Zobrazit stránku

Po ulici 2017

Služba deťom (a ich rodičom) rôznych etník, ktorých stretávame „na uliciach“, aby skrze vzťahy a spoločné zážitky mohli objavovať kresťanské hodnoty a Toho, ktorý nám tieto hodnoty daroval. Venujeme sa hlavne deťom v Prešove a v Prešovskom regióne.

Zobrazit stránku

Rekondiční pobyty NEWSTART

Krásný týden bez stresu, naplněný množstvím informací, aktivit a příležitostí ke sdílení a navázání přátelských vztahů. Teoretické i praktické seznámení s osmi principy programu NEWSTART.

Zobrazit stránku

Společenské centrum Melantrichova

V samém srdci Prahy se scházejí v průběhu týdne stovky návštěvníků na nejrůznějších programech, seminářích, přednáškách či kurzech.

Zobrazit stránku

Můžeš to zastavit

Statistiky říkají, že se u nás přibližně každé druhé manželství rozvádí. Čím to je? Na počátku je vždycky velká láska a za nějaký čas je všechno jinak.

Zobrazit stránku

Časopis Prameny zdraví

Časopis Prameny zdraví přináší komplexní zdravotní poselství na bázi vědecky podložených informací. Primární cílovou skupinou jsou ti, kteří se zajímají o výživu, prevenci nemocí a zdravý životní styl.

Zobrazit stránku

Aby bolo doma dobre

Cieľom tohto projektu je pomôcť ľuďom zvládnuť základné hodnoty existencie človeka - rodinu, manželstvo a výchovu detí. Veríme, že ak sa to podarí, ľudia pochopia, aká je dôležitá rodina, aké posolstvo v sebe skrýva.

Zobrazit stránku

1 | 2

O úroveň výš na stránku "Projekty"

Příspěvky 2025

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2025

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše