O úroveň výš na stránku "Nejbližší akce"

Veletrh evangelizace 2023 - NOVÉ zBoží

Vloženo: 24. 04. 2023

21. - 23. 9. 2023 (společná událost CASD a ASI-CS)

Milí přátelé,

rádi bychom vás pozvali na letošní setkání ASI-CS, které bude tentokrát ještě v bližší spolupráci s Církví adventistů sedmého dne

Jde o tzv. Veletrh evangelizace na území České a Slovenské republiky. Termín konání je 21. - 23. září 2023 ve Strážovicích. Setkání nese název NOVÉ zBOŽÍ. Cílem je přinést nové podněty pro evangelizaci a inspiraci ke službě lidem.

Bohoslužba bude přenášena on-line a bude možné se do ní zapojit virtuálně. Program bude koncipován tak, aby se sbory či skupinky mohly stát součástí on-line prostředí. 

 

Videopozvání 3 sdružení casd

 

PROČ VELETRH EVAGELIZACE?

Veletrh evangelizace je místo, které nabízí jedinečnou příležitost pro předání zkušeností, informací a praktických ukázek misijní práce odehrávající se v církvi nebo skrze církev. Přáním organizátorů setkání je, aby veletrh byl především příležitostí pro chválu a oslavu Pána Boha za to, že nás pozval k Jeho dílu. 

 

PROČ NÁZEV NOVÉ ZBOŽÍ?

Kdo by neměl rád nové a čerstvé zboží, které chutná, voní a je krásné… Nebo nové stvoření… Každý den je nový, přináší nové situace, nové možnosti, nové výzvy. Hledáme cestu, jak radostné poselství o záchraně přinášet lidem v dnešní době. Nové přístupy, nové cesty. Je potřeba naslouchat Bohu a přemýšlet, jak nově pracovat. A výsledkem takové práce budou noví lidé.

 

KDO SE MŮŽE DO VELETRHU EVANGELIZACE ZAPOJIT?

Zapojit se může každý, kdo je misijně aktivní, nebo má nějaký nápad. Může se jednat i o zcela malé aktivity.

Je vytvořen Google formulář, kde lze zaznamenat základní informace o aktivitě, tam je možné dozvědět se i další podrobnosti. Pokud by měl někdo potíže s přihlášením nebo nemá rád e-komunikaci, může se obrátit na J. Libotovského, který je v ČSU koordinátorem misie (libotovskyjan@casd.cz, +420 731 119 257), pro předání informací v jiné formě, radu nebo pomoc.

 

Jak to bude vypadat prakticky?

Veletrh se bude odehrávat ve dvou úrovních. Ve Strážovicích u Kyjova bude probíhat program s bohoslužbou, který bude vysílán prostřednictvím HopeTV. Tam se může připojit každý sbor nebo jednotlivec a zapojit se do programu. Virtuálně potom bude probíhat setkání na tzv. „virtuálních stáncích", kde jednotlivci či sbory mají možnost představit svou misijní činnost a kde si zájemco budou moci v určitý čas popovídat s řešiteli daných projektů. Virtuální stánky jsme zvolili pro jejich dostupnost. Připojit se lze ze všech míst. Web stránky, které budou vytvořeny, se stanou trvalou součástí web stránek CASD jako místo pro informaci a inspiraci v různorodé misijní práci, která probíhá na celém území Československé unie CASD.

Letáček 

stáhnout letáček

stáhnout program

 

Těšíme se na setkání s vámi.

 

Zobrazeno: 0x

O úroveň výš na stránku "Nejbližší akce"

Příspěvky 2025

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2025

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše