O úroveň výš na stránku "Nejbližší akce"

16. unijní setkání v Olomouci

Vloženo: 17. 06. 2019

27. až 29. srpen 2020 (pozor změna řečníka!)

 

 

16. unijní setkání ASI-CS se uskuteční 27. až 29. srpna 2020 na již tradičním místě - v hotelu Clarion v Olomouci.

vlaštovka RHotel Clarion Olomouc

Z důvodu cestovních "covid" omezení nebude hlavním řečníkem pastor Doug Batchelor (jak bylo původně plánováno), ale Dr. László Szabó. Někteří jej mohou znát z Adventistické univerzity ve Friedensau, kde pracuje jako ředitel teologické školy, přednáší také na misijním institutu ADIMIS a v neposlední řadě vyučuje v oboru misijních a mezikulturních studií. V devadésátých letech přednášel teologii na Tansania Adventist College, pracoval jako okrskový kazatel v Maďarsku, kde se věnoval i zakládání nových sborů, v období 1999 až 2008 přednášel praktickou teologii a misii na Adventist Theological Seminary v maďarském Pécelu a v letech 2004 až 2008 pracoval jako ředitel Hungarian Hope Channel.

Dr. László Szabóvlaštovka L

Dr. László Szabó můžete sledovat i na Facebooku.

Program začíná ve čtvrtek před 15. hodinou společnou návštěvou Muzea Olomouckých tvarůžků a obce Loštice (bude zajištěn průvodce pro naši skupinu), po večeři se můžeme těšit na křeslo pro hosta (Dr. László Szabó). V pátek pokračujeme od rána zajímavými padesatiminutovými semináři, jejichž dalšími řečníky budou Libor Votoček (téma inteligentní design versus evoluční teorie), Radek Špinka (spojení služby a našeho poslání) a Robert Žižka (možnosti prevence před Covid-19). Více informací o přednáškách v samostatném článku. Od 15. hodiny se členové ASI-CS zúčastní valné hromady (agenda ke stažení), ostatní mohou čas před večeří využít k návštěvě stánků prezentujících nejrůznější laické či církevní misijní aktivity. 

Hlavní program začíná v pátek večer bohoslužbou obsahující představování misijních projektů na rok 2021, mnoho krásné hudby a samozřejmě také duchovní zamyšlení hlavního řečníka. Podobně laděný program pokračuje i v sobotu, kdy nebude chybět krátká sobotní škola, po níž následuje vstup zástupců Evropské ASI. Na unijním setkání proběhne samozřejmě také sbírka, kterou ASI-CS podpoří prezentované evangelizační projekty.

Podrobný program je k nahlédnutí v konferenčním e-shopu - ještě podrobnější v bulettinu ke stažení v tiskovém formátu nebo pro displeje (včetně podporovaných misijních projektů).

program ASI Olomouc 1

program ASI Olomouc 2

program ASI Olomouc 3

program ASI Olomouc 4

program ASI Olomouc 5

Mapka umístění hotelu Clarion:

Pro registraci je připraven e-shop s možností objednání ubytování a stravování. Účastníci sobotního programu (včetně pátku večer) se nemusí registrovat

V případě potíží vám rádi poradíme, obraťte se na nás na telefonním čísle +420 736 46 15 15 nebo na e-mailu konference@asi-cs.cz.

Budeme vděčni za jakoukoliv propagaci akci, nabízíme plakát ke stažení:

plakát Naše poslání 2020

 

 

Zobrazeno: 0x

O úroveň výš na stránku "Nejbližší akce"

Příspěvky 2024

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2024

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše