O úroveň výš na stránku "Aktuálně"

Osobnosti přednášející na ASI konferenci 2022

Vloženo: 16. 08. 2022

Tak jako každoročně bude páteční dopoledne patřit přednáškám na nejrůznější témata. Seznamte se s přednášejícími...

Proudy světla

 

DOUG BATCHELOR

8:00 - "Proudy světla"

Doug Batchelor, ASI-CSRáno i letos zahájíme duchovním zamyšlením spolu s naším hlavním řečníkem. Letošní motto a tedy i spojující myšlenka celého setkání vychází z novozákonního textu Matouš 5,14-16: "Vy jste světlo světa. Nemůže být ukryto město ležící na hoře. A když rozsvítí lampu, nekladou ji pod nádobu, ale na stojan; a svítí všem, kteří jsou v domě. Tak ať vaše světlo září před lidmi, aby uviděli vaše dobré skutky a vzdali slávu vašemu Otci, který je v nebesích." (CSP)

 

 

Roman Uhrin (Eden)

9:00 - "OTEVÍRAT UZAMČENÁ SRDCE aneb "pravá ruka" v praxi"

Roman Uhrin, EdenRoman Uhrin (53) je iniciátorem i realizátorem EPICENTRA ZDRAVÍ EDEN ("sanatoria") v Lipníku u Benátek n/J, od svého vzniku v roce 2013 působí jako jeho ředitel. Od roku 1996 se podílel na vzniku a zakládání KLUBŮ ZDRAVÍ v ČS unii, později také v 15 dalších zemích od Belgie přes Izrael až po Sibiř. V minulosti organizoval 9 humanitárních a misijních cest na Ukrajinu. Na jedné z nich se v roce 2003 seznámil se svojí budoucí manželkou Halynou, se kterou kromě společné domácnosti sdílejí také službu lidem hledajícím lepší zdraví.
Je zapáleným propagátorem zdravého životního stylu v kontextu Božího původního záměru. Tyto myšlenky se snaží předávat vždy tak, aby získal srdce posluchačů pro věčné Boží pravdy.
Roman je též známý jako bývalý šéfkuchař a autor několika kuchařek a publikací o zdravé výživě.
Ve svém vstupu se bude sdílet o zkušenosti z "otevírání" srdcí lidí prostřednictvím širokospektrální zdravotní služby.

 

manželé Kernovi

10:00 - "Rodina - v službe lásky"

manželé KernoviTématem semínáře bude hledání, jak motivovat, naučit  vést všechny členy rodiny k službě. 

Katarína Kernová – matka 5 detí a babička 6 vnučiek; autorka kníh „Detským srdiečkam 1 - 3“ a autobiografie „Nádherný šok“; dlhoročná lektorka a prednášateľka OZ Život a zdravie. Bohumil Kern - manžel, otec 5 detí, kazateľ, zakladateľ OZ Život a zdravie; autor ranných zamyslení pre rok 2021 „Večnosť začína už dnes“. Šťastný dôchodca.

 

OLDŘICH SVOBODA

11:00 - "BIBLE: kniha, která nebyla napsána pro nás"

Oldřich Svoboda, CASDOldřich působí už více než 20 let jako kazatel, a v posledních 12 letech i jako učitel teologie. V současnosti je součástí vedení Adventistického teologického institutu, kde vyučuje oblast Nového zákona, a zároveň je zodpovědný za oblast "Sobotní školy" - systematického celoživotního programu studia Bible pro každého.
Přednáška s trochu provokativním názvem bude chtít připomenout určitá úskalí, která je třeba brát v úvahu při snaze aplikovat texty Bible do našeho života ve 21. století. I když ale biblické texty nabyly původně napsány pro nás, byly zaznamenány i kvůli nám a mohou stále silně oslovovat každého z nás.

 

Volná diskuze

11:00 - "Setkání s podnikateli a vedoucími pracovníky"

 

Zobrazeno: 0x

O úroveň výš na stránku "Aktuálně"

Příspěvky 2025

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2025

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše