O úroveň výš na stránku "Aktuálně"

Osobnosti přednášející na ASI konferenci 2020

Vloženo: 19. 08. 2020

I letos bude páteční dopoledne patřit odborným přednáškám na nejrůznější témata. Seznamte se s přednášejícími...

ASI Olomouc 2020 - Naše poslání

Hlavní pozornost účastníků konferencí ASI na sebe vždy strhává zahraniční host, kterým je letos Dr. László Szabó. I další přednášející si ale jistě zaslouží vaší pozornost. Proto přinášíme bližší představení každého z nich a doufáme, že to povede k větší účasti na pátečním dopoledni (je vyžadována registrace předem). Tím spíše, když živý přenos z konference odstartuje až v pátek po 18 hodině.

Lásló Szabó

8:20 - "Porozumět časům"

Sérii odborných přednášek předchází ranní zamyšlení hlavního řečníka. Po čtvrtečním křesle pro hosta to pro nás bude první možnost vyslechnout si jeho duchovní zamyšlení.

Více informací o Dr. Lászlo Szabó si přečtěte v pozvánce na letošní setkání.

Libor Votoček

9:00 - "Je rychlé a nedávné stvoření přírody a člověka vědecky obhajitelné?"

13:00 - "Víra v evoluci v životě křesťana a církve - ano či ne?"

14:00 - "Jak efektivně sdílet víru ve stvoření (a Stvořitele) ve věku vědy a sekularismu"

Libor VotočekMgr. Libor Votoček (43) je absolventem oboru kvantová optika a optoelektronika na MFF UK v Praze. Po studiích pracoval ve Fyzikálním ústavu ČSAV na Praze 6 a externě učil na řadě středních a základních škol v Praze fyziku a matematiku. Od roku 2008 slouží na plný úvazek v podpůrné církevní organizaci Maranatha z.s. v Praze jako lektor a odborný překladatel se zaměřením na otázky spojené se stvořením, evolucí a křesťanskou etikou. Je zakladatelem a šéfredaktorem křesťanského webu genesisera.cz věnovaného otázce našeho původu. Učí také jako externí lektor na křesťanské základní škole a lyceu Elijáš v Praze. Na téma stvoření vs evoluce již odpřednášel přes 2000 odborných přednášek po celé ČR a SR a díky zázemí Maranatha z.s. osobně navštívil několik mezinárodních kreacionistických konferencí a dlouhodobě spolupracuje s předními světovými odborníky a křesťanskými organizacemi.

Radek Špinka

10:00 - "ADRA - sloužit lidem, aby mohli žít tak, jak Bůh zamýšlel"

Radek Špinka, ADRARadkovi Špinkovi je 46 let, narodil se ve Frýdku-Místku, je ženatý a humanitární organizaci ADRA vede od roku 2015, působil v ní ale už od roku 1999. Radek má mnoho zkušeností z misí ADRA při živelních pohromách a válečných konfliktech, často se pohybuje v nejchudších oblastech v Indii, Afghánistánu, Severní Koreji, Pákistánu, Gruzii, Jižní Osetii, Bangladéši a dalších zemích (rozhovor o jeho zážitcích si můžete přečíst např. v článku na iDnes.cz). Určitě tedy bude mít co vyprávět, popř. s ním můžete diskutovat osobně a pokládat mu své dotazy.

Robert Žižka

11:00 - "Prevence v době Covidu"

Robert ŽižkaIng. Roberta Žižku známe především jako propagátora zdravého životního stylu. Výčet jeho aktivit je opravdu dlouhý, namátkou zmiňme, že pracuje mj. jako ředitel Prameny zdraví, z.s., od roku 1995 je šéfredaktorem stejnojmenného časopisuvěnuje se překladatelství, organizuje rekondiční pobyty NEWSTART, je iniciátorem a zakladatelem České společnosti pro medicínu životního stylu a mj. také uznávaným výživovým poradcem. Už z názvu přednášky je zřejmé, o čem bude Robert hovořit letos. Těšíme se na užitečné poznatky, které pro nás na toto téma shromáždil důslednou rešerší věrohodných zdrojů.

 

Naše posláníNa shledanou v Olomouci!

Zobrazeno: 0x

O úroveň výš na stránku "Aktuálně"

Příspěvky 2023

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2023

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše