O úroveň výš na stránku "Aktuálně"

Hygienická opatření pro 17. setkání ASI-CS

Vloženo: 23. 11. 2021

Od slavnostní bohoslužby při 17. setkání ASI-CS nás dělí již jen pár dní. Již druhým rokem se potýkáme s výskytem nemoci Covid-19.

Společné setkání se může uskutečnit pouze za předpokladu, že účastníci budou dodržovat nařízená hygienická opatření, vydaná vládou ČR, a to především pro cizí i vlastní bezpečnost a prevenci šíření této nemoci.

Prosím, přijměte tato omezení jako nezbytná pro možnost společného setkání a trpělivě a s láskou k ostatním přítomným se přizpůsobte pravidlům v maximální možné míře.

V případě jakýchkoliv pochybností o vlastním zdraví nebo možném šíření nemoci či patříte-li do rizikové skupiny, zvažte zodpovědně svojí fyzickou účast, a případně využijte možnost připojit se ke společné bohoslužbě on-line. Živý přenos bude k dispozici na homepage našich webových stránek.

Zvažte tedy on-line alternativu, nemůžete-li dodržet následující opatření...

Pravidla pro čtvrteční, páteční a sobotní bohoslužbu jsou následující:

  1. Antigenní samotest před vstupem do vnitřního prostoru konání bohoslužby (antigenní samotest lze udělat doma, případně si jej přineste na místo), Pravidlo je platné i pro ty, kteří mají potvrzení o Očkování nebo prodělané nemoci či negativním PCR testu.
  2. dezinfekce rukou,
  3. Příslušná ochrana nosu a úst po celu dobu programu
  4. (tj. respirátor FFP2 nebo nano rouška)
  5. Dodržování rozestupů 1,5 m.
  6. Při vstupu do budovy bude všem bezkontaktně změřena teplota.
  7. Účastníci vyplní informační formulář, v němž poskytnou kontaktní údaje a stvrdí provedení samotestu.

 

Prosím, abyste v případě pozitivního výsledku antigenního samotestu neprodleně, z ohleduplnosti k ostatním, opustili místo konání akce.

 

Program pro děti během bohoslužby byl přetransformován do individuální formy. Děti obdrží kreativní materiál a zůstanou u rodičů.

 

Pravidla pro ubytované:

Potvrzení o očkování nebo prodělané nemoci nebo negativním PCR testu. Tento test si každý účastník hradí sám. Před vstupem do ubytovacího prostoru si každý udělá též vlastní antigenní samotest.

 

Z důvodu ztížených podmínek a pro prevenci shlukování nebude možné instalovat stánky.

Vzhledem k nepříznivým okolnostem v letošním roce není možné zajistit stravování pro návštěvníky bohoslužby ASI-CS v požadovaném rozsahu. Jídlo bude zajištěno pouze pro ubytované a účinkující za dodržení příslušných hygienických podmínek.

 

Děkuji vám za pochopení, vstřícnost a laskavý křesťanský přístup, který bude jistě dobrým příkladem pro ostatní a napomůže hladkému průběhu konání ASI-CS.

za celý přípravný tým ASI-CS

Marek Petráček, předseda ASI-CS

 

Zobrazeno: 0x

O úroveň výš na stránku "Aktuálně"

Příspěvky 2025

Česká republika - Raiffeisenbank
č. ú.: 398155036/5500
IBAN: CZ7655000000000398155036

Variabilní symbol: 2025

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše