O úroveň výš na stránku "Aktuálně"

Osobnosti přednášející na ASI konferenci 2018

Vloženo: 30. 11. 2018

Letos bude páteční dopoledne nabité velmi zajímavými přednáškami. Rozhodli jsme se proto představit vám jejich protagonisty podrobněji...

Shawn Boonstra, It Is WrittenJe tradicí, že většina z účastníků ASI konferencí zaměřuje svou pozornost na hlavního řečníka, kterým je letos Shawn Boonstra. Je škoda, že ostatní přednášky pak zůstávají v jeho stínu. Rádi bychom vás proto pozvali k větší účasti už na páteční dopoledne, které pro nás připravují tito mluvčí:

 

Robert Žižka

8:20 - "Adventistické hvězdné války a poslední generace"

Robert Žižka, Prameny zdravíRoberta známe především jako propagátora zdravého životního stylu (pracuje mj. jako ředitel Prameny zdraví, z.s., věnuje se překladatelství). Tentokrát nás ale provede trochu nečekaným tématem - zaměří se na současné konfliktní a poněkud odstředivé tendence uvnitř globální Církve adventistů sedmého dne. Vycházet bude mj. z práce uznávaného církevního historika George R. Knighta.

 

Aleš doleček & Čestmír Šťovíček

9:02 - "Jak pracovat s knihami zdarma"

Ing. Aleš Doleček, Elisha Ministries  Čestmír Šťovíček, stolečková evangelizaceV církvi dnes existuje velké množství skvělých metod, jak provádět přímou evangelizaci. Problém není ani tak v možnostech volby některého z odpovídajících programů, ale ve schopnosti uvést jej v život na našich sborech. Alešův a Čestmírův seminář si vytyčil za cíl právě toto změnit. Poradí nám, jak právě my nebo kdokoliv z našeho sboru může zavést do praxe práci s celou řadou skvělých knih, které jsou k dispozici zdarma či za velmi nízké ceny. Aleš podniká v oblasti velkoochodu s bioobilím a stál u zrodu celé řady misijních projektů či se dosud podílí na jejich vedení (např. základní škola Eliáš, misijní projekt Ten, který přichází, misijní tábory a další projekty Elisha Ministries, z.s.). Čestmír v minulých letech pracoval jako kolportér a vedoucí knížní evangelizace, v současnosti je kazatelem CASD sborů Polička, Luže a skupiny Litomyšl. Bohaté dvaadvacetileté zkušenosti s prodejem knih ale nadále zúročuje v projektu Stolečková evangelizace, který podrobněji představí v hlavní části páteční konference od 18:50 hod.

David Špinar

10:00 - Rozhovor s internetovým marketérem a šéfem investiční skupiny

David Špinar, MitonDavid má za sebou dvacet let v internetovém podnikání a marketingu. Založil a několik let vedl agenturu Dobrý web, poté společně s třemi dalšími společníky založil a mnoho let stál v čele největší české online marketingové agentury H1.cz. S agenturním světem se rozloučil v roce 2014 poté, co agenturu koupil mediální koncern GroupM/WPP. Pak nastoupil do Google Česká republika, kde jako Head of Performance dva roky řídil obchodní tým pracující pro největší české a slovenské inzerenty se zaměřením na výkonnostní marketing a programmatický nákup reklamy. S Googlem se rozloučil na podzim roku 2016 a stal se CEO investiční skupiny Miton, kde má na starosti koordinaci centrálního týmu s cílem zajistit, aby Miton naplňoval svoji misi být ve svých firmách aktivním akcionářem s přidanou hodnotou.

Jaroslav Pilný

11:00 - "Víra v podnikání, jak pracovat v souladu s Božím záměrem"

Jaroslav Pilný, král multileveluS Jaroslavem jsme měli možnost se seznámit na letošním evropském setkání ASI v Praze. Jeho osobní příběh je opravdu nevšední. Zažil velké vrcholy i pády, a to jak jak v osobním, tak i pracovním životě. Vedle strhujícího vyprávění o cestě vedoucí až k Bohu nás seznámí i se svou současnou globální misí, jejímž cílem je výsatba jedné miliardy stromů po celé planetě. Jak už napovídá název semináře, to vše bude orámováno Jaroslavovými novými zkušenostmi s Ježíšem Kristem.

Oldřich Svoboda

12:00 - "Byznys strategie v období krize"

Oldřich Svoboda, kazatel CASDPřed obědem nás čeká přednáška na duchovní téma, které se ujme velmi obdarovaný teolog a kazatel sboru CASD Brno - Lesná. Někteří jej mohou znát z videoshrnutí témat sobotní školy pro druhé čtvrtletí letošního roku (Bible pro dnešek), sdílet jsme se s ním mohli např. i na Biblickém týdnu 2016, zapomenout nesmíme ani na jeho službu ve funkci zástupce ředitele Adventistického teologického institutu CASD. Zamýšlet se s námi bude nad otázkami souvisejícími s mottem letošní konference "na prahu věčnosti".

Mojmír Voráč

14:00 - Umění rozhodovat se vědomě aneb proč i chytří lidé dělají hloupá rozhodnutí

Mojmír Voráč, lektor STREGONEPředstavovat Mojmíra častějším účastníkům setkání ASI by bylo zbytečné. Pro oblíbenost jeho seminářů jej mezi nás zveme už pravidelně. Jeho přednášky zasahují do psychologie, byznysu, teologie, rodinných vztahů, osobního rozvoje a dalších oblastí. Znát jej můžete ale i z jiných akcí, vystupoval např. i na HopeTV. Pracuje jako ředitel, lektor a trenér vzdělávací společnosti STREGONE. Letos dostane k dispozici dvojnásobný časový prostor, abychom z výše uvedeného tématu dokázali vytěžit maximum.

 

Těšíme se na vaši účast. Kompletní program ke stažení zde

 

 

Zobrazeno: 0x

O úroveň výš na stránku "Aktuálně"

Příspěvky 2020

Česká republika - ČSOB
č. ú.: 219732329/0300
IBAN: CZ4403000000000219732329

Slovenská republika - ČSOB
č. ú.: 4006050824/7500
IBAN: SK9475000000004006050824

Variabilní symbol: 2020

ASI-CS, z.s.
ADVENTIST-LAYMEN'S
SERVICES AND INDUSTRIES

LONDÝNSKÁ 30
120 00 PRAHA 2
VINOHRADY
TEL.: 736 46 15 15

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím